سیمان رنگی بلوک سقفی وسایل الکتریکی مشعل ايمني سر سیمان سفید تاسیسات فضاي باز مصالح ساختمانی تاسیسات سنگ دکوراسیون سقف سازه های بتنی سیمان سفید فرآورده های بتنی لودر الكترو پمپ آتش نشانی پنل در لامپ هالوژن نورگیر نمایشگاه ساختمان کاشی و سرامیک تولیدکنندگان سیمان پوشش صنعتی بچینگ توری مرغی کاغذ دیواری دکوراسیون داخلی ترانسفورماتور ساخت بازار پارکت لمینت پله هود توالت فرنگی تیغه دیواری کلید و پریز چسب پارکت آسانسور کف شو تاسیسات ساختبازار mdf و چوب آبگرمکن برقی مصابح پشم سنگ واش بتن پرده كركره ساخت بازار - مرجع خدمات و مصالح ساختمانی

شیشه بالکن پارتیشنی پارکدار PMG80 آریا شیشه متحرک پارس

شیشه بالکن پارتیشنی پارکدار [SB-200305]

کد / مدل : PMG80
برند / سازنده : آریا شیشه متحرک پارس

استفاده از این مدل در ورودی فروشگاهها، مغازه ها و مراکز خرید، پارتیشنهای دفتری و اداری، ورودی تراسها، ورودی پارکینگها و دیوارهای دکوراتیو متحرک در داخل منازل و اتاقهای شیشه ای و چوبی خاص توصیه میشود.
مشخصات کلی
عرض پروفیل قاب(mm) 60
ارتفاع پروفیل قاب(mm) 7.65
ضخامت پروفیل قاب استفاده شده در سقف (mm) 6.5
عرض پروفیل شیشه(mm)
ارتفاع پروفیل شیشه(mm) 7.98

مشخصات فنی
حداکثر ارتفاع مجاز سیستم(mm) 4400
حداکثر عرض شیشه ها (mm) 1200
ضخامت آبکاری روی پروفیلها(میکرون) 15
حداکثر وزن قابل تحمل برای هر مکانیزم رونده(kg) 250
حداکثر وزن قابل تحمل برای پروفیل تعبیه شده در سقف(kg) 1500 کیلوگرم در هر 6 متر طول

سایر مشخصات
مکان های قابل استفاده درگاههایی با اشکال صاف
ضخامت شیشه سکوریت 10 میلیمتر

آریا شیشه متحرک پارس[ اطلاعات بیشتر ]

کارکرد مدل پارتیشنی پارکدار PMG80

کارکرد این سیستم نیز مانند سایر سیستمهای ارائه شده، به نحوی است که امکان باز کردن تمام و یا هر قسمت از درگاه وجود دارد. برخلاف مدلهای دیگر که هم در کف و هم درسقف محل نصب، پروفیلهای ویژه ای برای حرکت شیشه ها تعبیه میشوند، در مدلهای PMG80 درکف هیچگونه پروفیلی نصب نمیشود و تمامی سیستم متحرک، از سقف سازه با استفاده از پروفیل و یراق آلات مخصوصی مهار میشود. با توجه به وزن بالای پروفیلها، یراق آلات و شیشه های مورد استفاده، سیستم در اکثر مواقع نیاز به آهن کشی خاص خود را دارد. جنس و سطح مقطع پروفیل حمال متصل شده به سقف کاملا خاص بوده و بواسطه استفاده از یراق آلات کاملا خاص، امکان استفاده از این سیستم در هر مکانی میسر میباشد، همچنین حذف پروفیل کف، باعث تسهیل در امر عبور و مرور افراد، تجهیزات و ماشین آلات میشود، چراکه در حالتی که شیشه ها باز هستند، هیچگونه مانع فیزیکی اعم از پروفیل و یا هر چیز پاگیر دیگری در کف نداشته و کف درگاه همانند زمان قبل از نصب مکانیزم خواهد بود. در این مدل نیز، طول درگاه به چندین پنل شیشه ای – معمولا با عرض و اندازه یکسان – تقسیم میشود، یکی از پنلها در سمت راست و یا چپ درگاه همانند درب ورود و خروج عمل کرده و در حالتی که درگاه بسته است، ورود و خروج افراد از این درب انجام میشود. امکان داشتن درب در هر دو قسمت چپ و یا راست درگاه بسته به سفارش مشتری وجود دارد. بر روی هر پانل شیشه ای – غیر از دربها که در ابتدا و یا انتهای درگاه قراردارند - 2 مکانیزم کاملا خاص رونده تعبیه میشوند که مسئولیت حمل شیشه ها در درون ریل بالا به عهده این مکانیزمها میباشد. در محلهای جمع شوی شیشه ها – در سمت راست یا چپ و یا در هردو سمت درگاه و بر روی دربهای تعبیه شده – پس از باز کردن درب، باقی شیشه ها لنگه به لنگه و تک تک در مسیر ریل بالا حرکت کرده و در محل پارک ابتدا و یا انتهای درگاه – محل جمع شدن شیشه ها - به کمک یراق آلات مخصوص وارد محل پارک شده و با ظرافت خاصی با یک چرخش 90 درجه ای بصورت موازی با دیوار و یا ستون کنار و در کنار یکدیگر، عمود بر ریل تعبیه شده در سقف و در کنار درب درگاه قرار میگیرند و بدین ترتیب امکان باز کردن قسمتی از درگاه و یا کل درگاه را فراهم میآورند. محل پارک شیشه ها همانند حرف h کوچک انگلیسی میباشد و با هدایت مکانیزمهای رونده شیشه ها به درون این پارک، لنگه شیشه ها نیز به محل پارک وارد شده و در کنار یکدیگر قرار میگیرند. نکته حائز اهمیت در این مدل نیز این است که شیشه ها به همدیگر متصل نیستند و بصورت کاملا مستقل از همدیگر حرکت میکنند که این امر، امکان باز کردن هر قسمت دلخواه از درگاه را به کاربر میدهد. بر روی هر لنگه شیشه 1 قفل مخصوص تعبیه شده است، قفلهای مورد نظر دارای فیشر – جا قفلی – مخصوصی هستند. فیشرهای مورد نظر در کف درگاه تعبیه میشوند تا در هنگام بسته شدن درگاه، هر لنگه از شیشه ها بر روی زمین قفل شده و شیشه ها فیکس شده و همانند یک دیوار عمل کنند. شایان ذکر است که در حالت بسته بودن کل درگاه، در صورت برخورد با شیشه های قفل شده، مکانیزم دقیقا مانند یک دیوار عمل میکند.

در این سیستم با توجه به چرخش نود درجه ای شیشه ها درمحل پارک مخصوص شیشه ها، هر لنگه شیشه صرف نظر از ارتفاع و عرض شیشه مورد استفاده، شش سانتیمتر فضا را اشغال میکند و این یعنی استفاده از حداکثر فضای در اختیار درگاه مورد نظر. همچنین در این مکانیزم نیز همانند سایر سیستمها، با توجه به اینکه هیچگونه ستون یا پروفیلی در درگاه نداریم، دید بیرون و همچنین داخل فضا – مانند داخل مغازه - از بین نخواهد رفت، همچنین در هنگام باز بودن شیشه ها نیز بواسطه عدم وجود قید در درگاه، امکان استفاده از 100% درگاه میسر میباشد. شایان ذکر است که با توجه به طراحی منحصر بفرد سیستم، امکان قراردادن پروفیل تعبیه شده در سقف، در داخل سقف وجود دارد، به عبارتی امکان اجرای سیستم به نحوی که هیچگونه پروفیل قابی دیده نشود وجود دارد.

با توجه به نوع خاص مکانیزمهای رونده استفاده شده در این سیستم، - هر یک از این مکانیزمها به تنهایی قابلیت حمل 250 کیلوگرم بار را دارا میباشند - امکان نصب ورقهای چوبی و یا از جنس MDF بر روی پانلهای شیشه ای استفاده شده وجود دارد، در این صورت امکان استفاده از این سیستم بعنوان یک دیوار متحرک نیز وجود دارد. پروژه های اجرا شده با شیشه و چوب این شرکت، موید کارایی و سلامت این سیستم میباشد.


امتیاز : از 5

شما می توانید اولین نظر دهنده در مورد این محصول باشید .

[+] افزودن نظر
عدد 4 رقمی مقابل :       

قیمت بالکن شیشه ای

   

بالکن شیشه ای تاشو

   

قیمت بالکن شیشه ای در تبریز

   

بالکن شیشه ای در تهران

   

تراس شیشه ای

   

شیشه بالکن در تهران

   

شیشه بالکن آنا

   

شیشه ریلی

   

قیمت بالکن شیشه ای در تبریز

   

   

بالکن شیشه ای تاشو

   

نصب بالکن شیشه ای

   

شیشه بالکن در تهران

   

شیشه ریلی

   

شیشه بالکن پارس

   

   

شیشه بالکنی

   

بالکن شیشه ای کرج

   

شیشه براي بالکن

   

بالکن شیشه ای تاشو

   

قیمت بالکن شیشه ای ريلي

   

قیمت بالکن شیشه ای در تبریز

   

شیشه بالکن در تهران

   

بالکن شیشه ای در تهران

   

قیمت شیشه های بالکنی

   

تراس شیشه ای

   

قیمت بالکن شیشه ای

   

بالکن شیشه ای تاشو

   

قیمت بالکن شیشه ای در تبریز

   

بالکن شیشه ای در تهران

   

تراس شیشه ای

   

شیشه بالکن در تهران

   

شیشه بالکن آنا

   

قیمت شیشه های بالکنی

   

كدام شيشه بالكن بهتر است

   

شيشه بالكن با قيمت مناسب

   

شيشه بالكن با قيمت پايين

   

مزاياي شيشه بالكن

   

ابعاد شيشه بالكن

   

جنس شيشه بالكن

   

شيشه بالكن سكوريت

   

شيشه بالكن مرغوب

   

شيشه بالكن درجه يك

   

   

دكوراسيون

 

شير

 

 

 

 

تزئينات

 

متحرک

 

شيشه

 

آریا

 

پكيج

 

 

بالكن

 

شیشه

 

پارس

 

آریا پكيج

 

پكيج

 

شير

 

شير شيشه

 

شيشه

 

متحرک

 

متحرک پارس

 

پارس شیشه

 

شیشه

 

 

تزئينات

 

تزئينات بالكن

 

بالكن دكوراسيون

 

دكوراسيون

 


[ بازگشت ]

محـصـــول یـــاب :
رنج قیمت (تومان) :

  —  

دسته بندی دكوراسيون و تزئينات
 

logo-samandehi تایید

نظرسنجي
 
بنظرتان کدام گزینه لازم است تقویت شود؟
 

 

مطالب

لوله و انواع لوله
بررسي برجهای دوقلوی “ابر”
تاريخچه آجر و تهيه آن
مزایای بام سبز
تركيبات شيميايي آجر
ضرورت تحول در تولید مصالح ساختمانی
ساختمان هوشمند،خانه هوشمند BMS
نقش نورگیر در ساختمان
لوله و اتصالات
سنگ کورین چیست؟
تاریخ سدسازی در ایران
زیبایی ساختمان با وسایل بازیافتی
ضد یخ بتن
كفپوش بتني چيست و كاربرد آن
سنگ‌های ساختمانی

[ آرشیو مطالب ]


عبارات جستجو